Express Courier d.o.o. Sarajevo raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na sljedeću poziciju: organizator transporta – 1 izvršilac

Posted by damir
Category:

Express Courier d.o.o. Sarajevo raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos na sljedeću poziciju: organizator transporta – 1 izvršilac.

Način prijave na oglas:

Na kontakt email [email protected], uz obavezan CV u prilogu

Obavezni uslovi:

– VSS ili SSS – saobraćajni smjer

– Obavezne dvije godine radnog iskustva na poslovima organizacije transporta

– Potrebna znanja i sposobnosti: komunikacijske I pregovaracke sposobnosti, rad na računaru, poznavanje engleskog ili njemačkog jezika

– Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Opis poslova:

– Prijem i realizacija zahtjeva za međunarodni transport te organizacija transporta robe

– Organizacija utovara i istovara robe

– Izrada kalkulacija i ponuda za transport, te ostale prateće dokumentacije

– Održavanje i unapređenje odnosa sa postojećim klijentima, te pronalaženje novih

– Korespondencija sa klijentima

– Prodaja i sastavljanje ponuda klijentima

– Izrada dnevnih / sedmičnih / mjesečnih izvještaja

Kontakt telefon: 033 788 160

Kontakt email: [email protected]

Dodatak na gorivo

Datum stupanja na snagu

18/03/2024

Međunarodne UPS Express & UPS Expedited usluge  transporta  -  30.00%

Domaći transport - 19.00%

x